SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE ·   KOMPAS ·   BLOG ·   (+48) 32 242 34 37
  KONTAKT ·   REJESTRACJA ·   ZALOGUJ

1 wygrana w sezonie 2018/2019

9 Paź · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

Po wszystkich wakacyjnych wyjazdach naszych szczypiornistów, nadszedł czas na inaugurację nowego sezonu. Nasza szkolna drużyna podejmowała zespół gości UKS Rokietnica Zabrze. SPR Grunwald zadebiutował w nieco okrojonym składzie, lecz wspólna determinacja oraz wola walki ostatecznie doprowadziły do zwycięstwa.

Wspaniała postawa naszych bramkarzy oraz całej ekipy pozwoliła na zabójcze kontrataki, które powiększały liczbę punktów na naszą korzyść. Zapraszamy już na kolejne spotknie w dniu 16 pażdziernika o godzinie 16:15 – hala Mosiru Halemba.

Skład: Jakub Kisiała. Seweryn Ksiądz, Paweł Podraza, Jakub Suliga, Szymon Bromber, Damian Chrzanowski, Filip Wójcik, Maksymilian Wolnic, Daniel Guziel, Bartosz Morka, Łukasz Kamiński, Paweł Lewandowski, Patryk Doliszniak, Krzysztof Krzeszowski, Bartosz Brzenk, Marcel Zuber.
Trener: Anna Samol
Kierownik: Anna Kamińska – Wydmuch