SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE ·   KOMPAS ·   BLOG ·   (+48) 32 242 34 37

Charytatywny seans filmowy dla Kacperka

22 Paź · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

18 października uczniowie klas 1c oraz 2b z osobami towarzyszącymi uczestniczyli w charytatywnym seansie filmowym. Tego dnia zbieraliśmy pieniążki na leczenie jednego z uczniów naszej szkoły, Kacperka. Nasi uczniowie też chcieli pomóc, dlatego stworzono im do tego okazję.

Wszyscy o 17.00 zebrali się na holu korczakowskim, aby wspólnie obejrzeć wzruszający film „Był sobie pies”. Nasze cudowne mamy jak zwykle służyły pomocą. Zadbały o kinowy klimat przygotowując dla dzieciaków zestaw z popcornem, napojem i innymi pysznymi przekąskami. Dzieciaki rozłożyły się na materacach i cieszyły chwilą.

Wszystkie pieniążki były wrzucane do naszej szkolnej puszki, która bardzo szybko wypełniła się po brzegi. W zamian za pieniążek dzieci otrzymały symboliczną cegiełkę.

Jak pięknie jest pomagać!

Autor wpisu: Dominika Misiak-Janik