SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE ·   KOMPAS ·   BLOG ·   (+48) 32 242 34 37

Ćwierćfinał Wojewódzki w Szachach Drużynowych

28 Paź · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

W dniu 23.10.2018 roku w ZSO5 w Zabrzu odbył się Ćwierćfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci oraz Ćwierćfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych. Poziom turnieju był bardzo wysoki, a mecze były bardzo zacięte i wyrównane zwłaszcza o pierwsze miejsce.

Zawody te były eliminacją do Finałów Wojewódzkich w których wystartują szkoły które zajęły pierwsze miejsca w swojej kategorii wiekowej.
Nasze dwie reprezentacje po zaciętej walce o mistrzostwo zajęły drugie miejsca. Gratulujemy sukcesu naszym szachistom! Było blisko, bardzo blisko finału wojewódzkiego.

Naszą szkołę w Igrzyskach Dzieci reprezentowali uczniowie w składzie: Alicja Hendel (5 d), Bytomski Borys (5a), Jastrzębski Filip (5a) oraz Koperski Wojciech (6c).

W Igrzyskach Młodzieży szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Martyna Adamczyk(7b) Aleksander Smagacz (8a),Robert Makowicz(3cG) oraz Adam Gajda(3cG)

Autor wpisu: Bożena Obrzut-Makowicz