Dzień Chłopca w klasie 1c

15 Paź · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

28 września klasa 1 c obchodziła klasowy Dzień Chłopca. Dzień był przepełniony wyzwaniami dla chłopców. W skład jury wchodziły wszystkie dziewczynki, które mimo swojej roli chętnie udzielały porad naszej wspaniałej szóstce. Nim chłopcy przeszli do wykonywania zadań, porozmawialiśmy sobie o tym, co to znaczy być wytrwałym i dzielnym, gdyż nasza wspaniała szóstka walczyła o tytuł “Dzielnych chłopców”.

Razem doszliśmy do wniosku, że dla dzielnych chłopców nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania i to właśnie udowodnili nasi uczniowie z klasy 1 c! Wytrwale dmuchali w parasolki w wyzwaniu “Siła wiatru”, pompowali balony na czas przy pomocy pompki, obierali i tarli jabłka, które później dziewczynki zjadły ze smakiem, a nawet z zaangażowaniem malowali paznokcie! 🙂 Nasza radość nie miała granic!:) Dziewczynki jednogłośnie stwierdziły, że wszyscy chłopcy zajęli 1 miejsce i otrzymali tytuły “Dzielnego chłopca”, bo każdy z nich wykonał wszystkie zadania najlepiej jak potrafił i bez zbędnego marudzenia! W nagrodę zaśpiewaliśmy im “Sto lat” i obdarowaliśmy ich wyjątkowymi koszulkami z imionami.

Każdy z nas będzie z uśmiechem na twarzy od ucha do ucha wspominać ten dzień! 🙂

Dziewczynki już teraz zastanawiają się jakie zadania będą na nie czekać 8 marca… 🙂

Zapraszamy do SZKOLNEJ GALERII ZDJĘĆ