SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE ·   KOMPAS ·   BLOG ·   (+48) 32 242 34 37
  KONTAKT ·   REJESTRACJA ·   ZALOGUJ

II Gala Sportu w Katowicach

7 Cze · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

W dniu 7 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu w wykonaniu ślaskich szczypiornistów i szczypiornistek. Gala sportu w tym roku miała miejsce w auli Akademii wychowania Fizycznego w Katowicach, w której uczestniczyły kluby piłki ręcznej zajmujące kolejno pierwsze, drugie oraz trzecie miejsca w Mistrzostawach Śląska w danej kategorii wiekowej. Gościem specjalnym był Mateusz Kus – reprezentant Polski w piłce ręcznej mężczyzn.

Dzięki ogormnej pracy całego zespołu, drużyna SPR Grunwald zajęła 3 miejsce w kategorii młodzika młodszego.

Najlepszym bramkarzem na Śląsku został wybrany Jakub Kisiała. Na wyróżnienie zasługuję również Jakub Kwiatkowski  (127 bramek) oraz Łukasz Kamiński (57 bramek) zajmując wysokie miejsce w tabeli najlepszych strzelców.

SPR Grunwald: Jakub Kisiała, Seweryn Ksiądz, Jakub Kwiatkowski, Paweł Podraza, Damian Chrzanowski, Daniel Guziel, Bartosz Morka, Maksymilian Wolnic, Filip Wójcik, Łukasz Kamiński, Jarosław Hadam, Michał Szewczyk, Paweł Lewandowski, Jakub Suliga.

Trener: Anna Samol
Kierownik: Anna Kamińska – Wydmuch