Kolejne punkty na koncie SPR Grunwald

28 Kwi · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

W czwartej kolejce śląskiej ligi młodzika nasza drużyna odniosła wysokie zwycięstwo nad gościami z Harbułtowic wynikiem 48:17.

Bardzo dobra postawa naszych bramkarzy – Jakuba Kisiały oraz Seweryna Księdza doprowadzały do wyprowadzania szybkich kontrataków, które pozwoliły na znaczną przewagę nad przeciwnikiem. Na wyróżnienie zasługuje cała drużyna, ponieważ każdy z zawodników odnotował zdobycie bramki w tym meczu.

SPR Grunwald: Jakub Kisiała, Seweryn Ksiądz, Jakub Kwiatkowski ( liczba bramek:16), Krzysztof Krzeszowski (1), Daniela Guziel (5), Jarosław Hadam (4), Maksymilian (8), Lewandowski Paweł (2), Pozdrza Paweł (1), Wójcik Filip (1), Kamiński Łukasz (3), Damian Chrzanowski (1), Bartosz Morka (6).

Trener: Anna Samol
Kierownik: Anna Kamińska – Wydmuch