Konkurs plastyczny "Pocztówka z wakacji"

7 Paź · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

Filia Zastów Wawerskiego Centrum Kultury w Warszawie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Pocztówka z wakacji”.

Główne założenia konkursu to:

• zatrzymanie wspomnień wakacyjnych,
  • rozwijanie i kształtowanie żywej wyobraźni plastycznej,
  • upowszechnienie twórczości nieprofesjonalnej,
  • prezentacja talentów plastycznych.

ORGANIZATORZY:

FILIA ZASTÓW WAWERSKIEGO CENTRUM KULTURY w Warszawie

KATEGORIE WIEKOWE:

Prace będą oceniane w następujących grupach wiekowych: 3-4 lata, 5-6 lat, 7-9 lat, 10-13 lat, 14-16 lat, powyżej 17 lat

TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA PRAC:

Prace należy złożyć w świetlicy szkolnej do 09.10.2017r.

FORMA I TECHNIKA PRAC:

Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę, wykonaną dowolną płaską techniką (bez komputerowej). Pocztówka (10 cm x 15 cm) musi być naklejona na sztywny karton o wymiarach 11 cm x 16 cm (szerokość ramki 0,5cm z każdej strony). Prace wykonane z plasteliny oraz zawierające gotowe elementy tzn. niewykonane własnoręcznie przez autora (cekiny, guziki, serwetki, muszelki itp.) nie będą oceniane. Jury oceniając pracę będzie zwracać uwagę na: staranność wykonania, wrażenie artystyczne oraz samodzielność.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Zaczynamy aktywnie działać w programie

„Szkoła promująca zdrowie”

Zapraszamy do częstego odwiedzania podstrony i zapoznawania się z zamieszczanymi informacjami w postaci relacji ciekawych wydarzeń.