Konkurs Rodzinny dla Dzieci, Młodzieży i ...Rodziców pod hasłem "Chcę ci powiedzieć"...

3 Gru · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

Młodzieżowy Dom Kultury w Rudzie Śląskiej ogłosił konkurs rodzinny dla dzieci, młodzieży i rodziców pod hasłem „Chcę ci powiedzieć”… Konkurs ten odbył się w Ramach Programu Profilaktycznego „Rozmawiamy”, który realizują placówki.

W naszej szkole wielu uczniów z klas IV-VII wraz z członkami rodziny (mama, tata, babcia, ciocia , siostra itd…) wzięło w nim udział. Temat „Chcę ci powiedzieć”… stał się dla uczestników konkursu inspiracją do działań plastycznych. Na konkurs zostało zgłoszonych wiele ciekawych prac (rysunki na for.A3, a także prace przestrzenne, w formie małej makiety). W tym konkursie zostały nagrodzone dwie prace.

• „Drzewko, które chce ci powiedzieć…” – wyk. Michał Kaszyński ucz. kl.4c oraz jego mama
  • „Drzewo marzeń „- wyk. Zuzanna Gołębiowska ucz. kl.4b oraz siostra, mama, i tata.

Kategoria: Aktualności, Konkursy