Mistrzostwa szkoły w TENISIE STOŁOWYM

20 Lis · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

Zakończył się turniej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców o mistrzostwo naszej szkoły. Rozgrywki odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych: grupa młodsza(kl.IV,V,VI) i grupa starsza(kl.VII,II G,IIIG).

W turnieju szkolnym wzięło udział 38 uczniów. W czasie rozgrywek obowiązywał system rozgrywek pucharowy „do dwóch przegranych”.

Najlepsi w swoich kategoriach mają szansę reprezentować szkołę już w zawodach międzyszkolnych.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w turnieju a tym bardziej ,że poświęcili swój czas wolny na aktywny wypoczynek pozalekcyjny.

Dziękuję dziewczętom z klasy sportowej IIa (Nikola Kokosińska, Agata Lenkiewicz i Natalia Barczak) za pomoc w organizacji turnieju w kategorii młodszej w ramach projektu gimnazjalnego. Uroczyste wręczenie dyplomów odbędzie się na najbliższym apelu szkolnym.

Klasyfikacja końcowa:

Grupa starsza chłopcy