MŁODZICY MŁODSI ZACZYNAJĄ SEZON OD ZWYCIĘSTWA

9 Lis · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

Wystartował sezon dla kolejnej grupy wiekowej w rozgrywkach Śląskiego Związku Piłki Ręcznej. Do boju ruszyli nasi młodzicy młodsi trenowani przez Panią Annę Samol. Pierwsze spotkanie przyszło im rozegrać w Mysłowicach.

Po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym młodzicy w końcu doczekali się pierwszego spotkania o punkty. Rywale z Mysłowic okazali się wymagającym przeciwnikiem, ale to Grunwald cieszył się ze zwycięstwa po ostatnim gwizdku pary sędziowskiej. Cieszy fakt, że na boisku zameldowali się wszyscy zawodnicy zgłoszeni do meczowego protokołu.pokonał MUKS Siódemke Mysłowice 19:12.

Liczymy na kolejny sukces w drugiej kolejce. Młodzicy wybierają się tym razem do Piekar, aby zmierzyć się z tamtejsza Olimpią.
Jeszcze raz gratulujemy udanego startu w nowym sezonie!

MUKS SIÓDEMKA MYSŁOWICE – SPR GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 11:18 (7:10)
GRUNWALD – Kisiała, Ksiądz – Kwiatkowski 8, Kamiński 4, Wójcik 4, Hadam 1, Guziel 1, Krzeszowski, Podraza, Szewczyk, Wieszczyk, Wojtaszek, Wolnic 1, Chrzanowski, Morka, Lewandowski

Trener: Anna Samol