Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej "Ciechanów Cup 2018"

26 Kwi · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

W dniach 20 do 22 kwietnia odbył się Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Ręcznej „Ciechanów Cup 2018”.
Podczas trzydniowych zmagań nasi chłopcy z rocznika 2007 rozegrali 6 meczy, z czego odnieśli jedno zwycięstwo a pięć porażek.

Poziom drużyn na arenie ogólnopolskiej był zdecydowanie wyższy, a drużyny biorące udział prezentowały spore doświadczanie boiskowe jak i doskonałe warunki fizyczne jak na tą kategorię wiekową. Nagrodę indywidualną otrzymał Tymoteusz Taisner.

Dla naszych chłopców była to na pewno dobra lekcja, która zaowocuje w niedalekiej przyszłości.

SPR Grunwald: Michał Krzymiński, Nikodem Słomiński, Mateusz Gburczyk, Jakub Kalisz, Jakub Bury, Cyprian Nawrocki, Daniel Dobroczek, Oskar Stolka, Dominik Urbańczyk, Taisner Tymoteusz, Kacper Stanowski, Bartosz Stanowski, Jakub Maj, Ksawier Feliks.

Trener: Anna Samol
Kierownik: Monika Stanowska