SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE ·   KOMPAS ·   BLOG ·   (+48) 32 242 34 37
  KONTAKT ·   REJESTRACJA ·   ZALOGUJ

Opowieści z krainy kangurów w naszej szkole

4 Cze · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

29 maja gościliśmy w naszej szkolnej auli wyjątkowych ludzi zarażających swoją pasją – Ewę Flak oraz Jarosława Kociel.  Podróżnicy z zamiłowania, odwiedzili już 6 kontynentów oraz około 100 państw, opowiadali klasom IV – VII o swoich podróżach do Australii.

Oprócz fantastycznych zdjęć, ciekawych historii o oposach, muchach, pająkach, żółwiach i stekach z kangurów, nasi goście próbowali zaszczepić w naszych uczniach ciekawość świata i pokazać, że warto czasem wyjechać poza swoje miejsce zamieszkania.

Uczniowie mieli również okazje zagrać na oryginalnie wykonanym przez Aborygenów instrumencie, zdobyć monety przywiezione z Australii oraz porzucać piłką do rugby. Mamy nadzieję, że nie była to ostatnia wizyta Ewy i Jarka w naszej szkole i z niecierpliwością będziemy

Kategoria: Aktualności, Wydarzenia