Plebiscyt na Trenera i Sportowca Roku 2018

12 Mar · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

W dniu 1 marca w Miejskim Domu Kultury w Bielszowicach odbył się Plebiscyt na Trenera i Sportowca Roku 2018. Głosy na nominowanych kandytatów można było oddawać za pośrednictwem Facebooka oraz SMS-ów w następujących kategoriach: „Najpopularniejszy sportowiec” , „Wyróżniający się sportowiec Skrzat” oraz „Wyróżniający się sportowiec Amator”.

W kategorii „Wyróżniający się sportowiec Skrzat” wygrał uczeń klasy sportowej 4 „a” Eryk Izydaorczyk z rudzkiego klubu Kyokushin Karate, który był niepokonany w swojej kategorii na wielu ogolnopolskich turniejach. Jego największe osiągniecie to pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Turnieju karate III Upper Silesia Cup 2018.  Wyróżnienie powędrowało do Tymoteusza Taisnera z klasy sportowej 5 „e” na codzień wyróżniającego się zawodnika klubu piłki ręcznej SPR Grunwald Ruda Śląska oraz do Zuzanny Walkiewicz – zawodniczki klubu sportowego UKS Manta Kochłowice.

„Trenowanie karate daje Erykowi wiele satysfakcji, podnosi kondycję, poprawia samopoczycie i koncentracje. Uczy logicznego myślenia. Dziękujemy za wszystkie głosy oddane na Eryka, wielkie podziękowania dla trenera Pana Bogusława Łobożewicza” – dodaje szczęsliwy tata Pan Marek Izydorczyk. Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych owocnych lat pracy !!

Autor wpisu: Anna Samol