REKORDOWA ZBIÓRKA DARÓW DLA SCHRONISKA „FAUNA” W RUDZIE ŚLĄSKIEJ!

30 Lis · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

Tegoroczna zbiórka darów dla piesków ze schroniska „Fauna” w naszym mieście rozpoczęła się 25 października, dokładnie w Ogólnopolski Dzień Kundelka.

Tego dnia uczniowie wszystkich klas 1-3 uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych przygotowanych na bazie lektury Adama Wajraka pt. „LOLEK”. Może wzruszające losy bohatera książki, a może rosnąca świadomość naszych uczniów, związana z godnym traktowaniem zwierząt oraz odpowiedzialnością za posiadane zwierzę, sprawiły, że otworzyły się nie tylko Wasze serca, ale i portfele. Serdecznie dziękuję w imieniu mieszkańców schroniska za wszystkie podarowane miski, zabawki, koce, kołderki oraz karmę. Na zdjęciu znajduje się tylko część Waszych darów, ponieważ ze względu na ich ilość zostały już częściowo zawiezione do siedziby „Fauny”.

Pamiętajcie, że świat jest pełen takich LOLKÓW, które czekają na naszą pomoc.