SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE ·   BLOG ·   (+48) 32 242 34 37
  KONTAKT ·   REJESTRACJA ·   ZALOGUJ

Święto Szkoły „MAMA, TATA I JA”

26 Lip · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

Tegoroczne obchody dnia szkoły odbyły się we wtorek 13.06.2017r. Był to dzień pełen uśmiechu i zabawy.

Z tej okazji klasy I – III brały udział w teatrze  edukacyjnym  pt. „Zasady prawidłowej komunikacji”. Natomiast klasy IV – VI po lekcjach przeszły kolorowym korowodem do budynku szkoły przy ul. Kukułczej, żeby wraz z pozostałymi uczniami i rodzinami włączyć się do świętowania .

Zabawę zaczęliśmy wspólnie o godzinie 14:00 przywitaniem Pani Dyrektor.  Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i bawić się na całego. Na placu szkolnym było można skorzystać z wielu atrakcji

m.in. z dmuchanego zamku czy malowania twarzy oraz równoważni. Nasi uczniowie wraz
z nauczycielami przygotowali ciekawe stanowiska takie jak: warsztaty szachowe, loterie fantową, gry z językiem angielskim, a dla tych którzy lubią zwierzęta było stoisko z informacjami na temat Społecznego Schroniska dla zwierząt Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami  „FAUNA”
im. Św. Franciszka z Asyżu w Rudzie Śląskiej.

Wszystkie klasy miały możliwość zaistnienia na scenie prezentując swój baner przedstawiający swoją mocną stronę oraz krótki program artystyczny w formie wokalnej czy też tanecznej. Na scenie z występami pojawiły się również grupy taneczne  ARABESKA oraz klub KYOKUSHIN KARATE.

Zabawy muzyczno – taneczne poprowadzone były przez  wodzireja.  Największą niespodzianką okazała się wizyt goście z zaświatów – transformersi.

Równocześnie z tym co działo się na scenie na boisku odbywał się mecz piłki ręcznej oraz mecz piłki nożnej.

Nie zabrakło też czegoś dla łasuchów. Każdy mógł skosztować pysznego żurku przygotowanego przez nasze Panie Kucharki. Rodzice klas pierwszych przygotowali i poprowadzili kawiarenkę, w której można było zakupić dobrą kawę, herbatę i zimne napoje oraz przepyszne ciasta zrobione przez uczniów i ich rodziców. Można było także kupić dobre lody czy popcorn i watę cukrową.
Na początku czerwca w naszej szkole ogłoszony został konkurs plastyczny pt, „Mama, Tata i Ja”. Natomiast w Dniu Święta Szkoły zorganizowano  wystawę prac konkursowych.

Wszystkim zaangażowanym w organizację, sponsorom, jak również wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowania. A żeby choć na chwilę wrócić do tego dnia zapraszamy do galerii zdjęć.

« Lis

Zaczynamy aktywnie działać w programie

„Szkoła promująca zdrowie”

Zapraszamy do częstego odwiedzania podstrony i zapoznawania się z zamieszczanymi informacjami w postaci relacji ciekawych wydarzeń.