Szkolne Koło Turystyczne Traper na szlaku

29 Kwi · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

21 kwietnia w sobotę grupa 16 uczniów  naszej szkoły pod opieką  p. M.Kozery,  p. J.Wyrwoł i p. J.Wojciechowskiej wybrała się na kolejny w tym roku szkolnym rajd turystyczny. Tym razem naszym celem był Przysłop pod Baranią Górą w Beskidzie Śląskim.

Wędrówkę rozpoczęliśmy z Przełęczy Kubalonka, skąd czerwonym szlakiem  szliśmy przez Stecówkę, aż do celu naszej wędrówki. Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła nam przez cały dzień.  Mogliśmy podziwiać cudowne widoki. Meta rajdu zlokalizowana była obok  schroniska na Przysłopie. Tam uczestnicy rajdu otrzymali pamiątkowe plakietki, brali udział w konkurencjach sprawnościowych, odpoczywali  opalając się w mocno grzejących promieniach Słońca. Zadowoleni, na pewno  troszkę zmęczeni wróciliśmy do Rudy Śląskiej.

Autor wpisu: Małgorzata Kozera