Szkolne Koło Turystyczne Traper na szlaku

22 Paź · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

6 października w sobotę grupa 13 uczniów naszej szkoły pod opieką p. M. Kozery, p. B. Obrzut – Makowicz i p. J. Wojciechowskiej wybrała się na pierwszy w tym roku szkolnym rajd turystyczny. Tym razem nasza wędrówka dotyczyła pięknych terenów Jury Krakowsko- Częstochowskiej.

Rozpoczęliśmy z urokliwej Pilicy, skąd czerwonym szlakiem szliśmy aż do Podzamcza w Ogrodzieńcu. Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła nam przez cały dzień. Mogliśmy podziwiać cudowne uroki jesieni. Meta rajdu zlokalizowana była w ośrodku wypoczynkowym w Krępie. Tam uczestnicy rajdu otrzymali pamiątkowe plakietki, brali udział w konkurencjach sprawnościowych, odpoczywali opalając się w mocno grzejących promieniach Słońca, piekli kiełbaski przy ognisku. Zadowoleni z tak pięknie i zdrowo spędzonego dnia, wróciliśmy do Rudy Śląskiej.

Autor wpisu: Małgorzata Kozera