Trzecia edycja ligi czesko – polsko - słowackiej w piłce ręcznej

25 Lut · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

W dniach 17-18.01 odbyła się w Sosnowcu trzecia i ostatnia edycja ligi czesko – polsko – słowackiej w piłce ręcznej.

Zawodnicy rocznika 2005 oraz 2006 rywalizowali z drużyną z MUKS Sosnowiec, dwoma drużynami ze Słowacji: HK Kupele Bojnice oraz MŚK Pov. Bystrica oraz dwoma drużynami czeskimi: Sokol Ostrava i SKH Polanca. Poza zasięgiem polskich drużyn byli zawodnicy czescy, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca: 1. Sokol Ostrava i 2. SKH Polanca. Na trzecim miejscu podium zameldowali się gospodarze turnieju. Chłopcy SPRu Grunwald Ruda Śląska uplasowali się po raz trzeci na czwartym miejscu, pokonując drużyny słowackie. Najlepszym kołowym ligi, tzreci raz z rzędu został Łukasz Kamiński. Rywalizacja na wysokim poziomie i silne emocje, które udzielały się zawodnikom i kibicom, to najlepsza wizytówka piłki ręcznej. Zapraszamy do kibicowania naszym drużynom w turnieju, który odbędzie się 17.03. od godz. 8.00. Rywalizować będą trzy nasze roczniki. Gościć będziemy najlepszą drużynę ligi Sokół Ostrava z Czech.

Kadra: Seweryn Ksiądz, Jakub Sroka, Łukasz Kamiński, Michał Szewczyk, Michał Dudek, Piotr Gałeczka, Patryk Zych, Maksymilian Wolnic, Tomasz Pakuza, Dominik Wach, Jarosław Hadam, Paweł Podraza.
Trener: Anna Samol
Kierownik: Mariusz Pakuza