Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt klas IV

28 Maj · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt klas IV rozgrywał się na zajęciach Szkolnego Klubu Sportowego. Do turnieju przystąpiło 5 zespołów o bardzo ciekawych nazwach: ” Lamorożce”, „Pandorożce”, „Majowi”, „Najlepsze banany” i „Papużki”. Drużyna składała się z czterech zawodniczek. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” w oparciu o uproszczone przepisy piłki siatkowej.

W wyniku rywalizacji na I miejscu uplasowały się „Najlepsze banany” w gł. składzie: Badura Natalia , Borkowska Magda , Przybyła Paulina , Szudeja Marta . II miejsce zajęły „Lamorożce” w gł. składzie: Dziurska Wiktoria, Kulig Roksana, Matusiak Anna, Woch Natalia. III miejsce przypadło „Papużkom” w gł. składzie: Blaucik Martyna, Czarnecka Wiktoria, Gansiniec Kinga. „Pandorożce” zajęły IV miejsce w gł. składzie: Borowska Oliwia, Pietraschek Natalie, Kasperczyk Natalia, Sarna Oliwia. Ostatnie V miejsce zajęli „Majowi” w gł. składzie: Kisiel Julia, Kwiska Magdalena, Wiktoria Mogieła.

Turniej przebiegł w duchu fair-play i dobrej zabawy! Wszystkim zawodniczkom gratuluję sukcesów 🙂

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Organizator: Eliza Hendel

Zaczynamy aktywnie działać w programie

„Szkoła promująca zdrowie”

Zapraszamy do częstego odwiedzania podstrony i zapoznawania się z zamieszczanymi informacjami w postaci relacji ciekawych wydarzeń.