SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE ·   KOMPAS ·   BLOG ·   (+48) 32 242 34 37
  KONTAKT ·   REJESTRACJA ·   ZALOGUJ

Wycieczka do Warszawy 31.05.2017 – 02.06.2017

16 Lip · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

Na przełomie maja i czerwca klasy 6a i 5b przebywały wraz z swoimi wychowawcami (panią D. Osman i panią R. Zyśk) oraz opiekunami (panią M. Zuber i panem M. Sabudą) na trzydniowej wycieczce w stolicy naszego kraju.

W tym czasie uczniowie mieli szansę zapoznać się z najważniejszymi zabytkami miasta i poszerzyć swoją wiedzę na temat historii Polski – np. podczas wizyty w muzeum na Zamku Królewskim czy spaceru w Parku Łazienkowskim. Oprócz tego mogli aktywnie spędzić czas w Centrum Nauki Kopernik, gdzie uczestniczyli w seansie
w Planetarium i samodzielnie przeprowadzali różne doświadczenia z dziedziny fizyki. Kolejną atrakcją była wizyta w Bibliotece Uniwersyteckiej i w znajdujących się w jej bezpośrednim sąsiedztwie ogrodach (tzn. na jej dachach). Uczniom na pewno zapadła też w pamięć podróż pierwszą linią warszawskiego metra na Żoliborz. Uwieńczeniem ostatniego dnia pobytu w Warszawie była wizyta w Pałacu Kultury i Nauki, najbardziej rozpoznawalnego budynku stolicy, z którego tarasu uczniowie podziwiali panoramę miasta.

Wycieczka do Warszawy – Prezentacja

Nabór do klasy sportowej!

O PROFILU PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW I DZIEWCZYN

Nabór do klasy IV w roku szkolnym 2018/2019, w której prowadzone będzie szkolenie sportowe w piłce ręcznej