Zapraszamy do czytania Victora Juniora

27 Mar · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

Chciałybyśmy Was zachęcić do sięgnięcia po czasopismo Victor Junior. W każdym numerze tego dwutygodnika znajdziecie coś dla siebie. Reportaże o sprawach Wam bliskich, których tematy krążą się wokół polskich realiów i spraw nastolatków. Uzyskacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania dotyczące m.in. dojrzewania, relacji między rówieśnikami, akceptacji siebie, a proponowane konkursy może zaintrygują Was do „dobrego” spędzenia wolnego czasu.

Znajdziecie tam również wiele rzeczy przydatnych w szkole: ciekawostki z różnych dziedzin wiedzy, materiały powtórkowe, omówienia lektur, materiały wspomagające naukę języka angielskiego.

Natomiast szóstoklasistom czasopismo poradzi jak najlepiej przygotować się do sprawdzianu kompetencji, a zamieszczane w każdym numerze przykładowe testy szóstoklasisty umożliwią sprawdzenie swoich umiejętności i wiedzy.

Polecamy i zapraszamy po Victora Juniora do biblioteki.

Autor: Aneta Jarmark