Dzień Postaci z Bajek w klasie 1b

15 listopad · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

Ci, którzy marzą, żeby uciec w świat bajek i baśni mają na to idealną okazję w listopadzie. 6 listopada w Naszej szkole każdy mógł stać się swoją wymarzoną postacią ze świata fantastycznego.

Tego dnia idąc korytarzem spotkałam Minionka, Piotrusia Pana, Śpiącą Królewnę, Garfielda, Pirata, niezliczoną ilość przepięknych księżniczek i… kogo tylko mogłam sobie wymarzyć. Wszystkie te postaci aktywnie uczestniczyły w lekcjach: sprawnie liczyły ziarenka grochu, na których nie potrafiła zasnąć księżniczka oraz okruszki chleba, które rozrzucał po drodze do lasu Jaś; układały kształty literek z zapałek pożyczonych od biednej dziewczynki oraz poznawały dalsze przygody swojego przyjaciela Plastusia.

Tego dnia postacie rozwiązywały baśniowe zagadki i zbierały punkty do koszyczków Czerwonego Kapturka. Ciekawe kogo będziemy mogli spotkać na naszych korytarzach w przyszłym roku? Nie możemy się doczekać!

Uczniowie Ib z wychowawcą 🙂