Festiwal Języków Obcych w klasach 1-3

1 gru · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

W dniach 15-19 listopada 2021 roku w naszej szkole odbył się Festiwal Języków Obcych dla klas 1-3. W trakcie całego tygodnia uczniowie mieli okazję rozwijać swoje umiejętności językowe oraz odkrywać kulturę Australii. Poznawaliśmy wspólnie symbole narodowe Australii, miejsca, potrawy, dyscypliny sportowe oraz zwierzęta charakterystyczne dla tego kraju. Uczniowie klas pierwszych stworzyli lapbooki, w których oprócz flagi Australii możemy podziwiać charakterystyczne miejsca i zwierzęta. Natomiast uczniowie klas drugich i trzecich wzięli udział w zajęciach, na których mieli możliwość poznać sztukę Aborygenów oraz stworzyć własną pracę inspirowaną zdobytą wiedzą.

Gratulacje dla wszystkich uczniów i uczennic, którzy przyłączyli się do wspólnej zabawy, wytrwale wykonywali kolejne misje i z powodzeniem ukończyli wyzwanie Australian Quest!

Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do naszej australijskiej przygody oraz do obejrzenia fotorelacji z zajęć poświęconych Australii i jej mieszkańców.