SPZ ·   KOMPAS ·   BLOG ·   (+48) 32 242 34 37
  KONTAKT ·   REJESTRACJA ·   POCZTA

Godziny rozpoczęcia roku szkolnego

2021/2022

24 sierpień · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

KLASY PIERWSZE – PRZEBIEG UROCZYSTOŚCI:

  • Spotkanie z wychowawcą klasy na boisku szkolnym przy ulicy Kukułczej 4 (wychowawcy będą mieli tabliczki z nazwą klasy).
  • Przejście na Hol Korczakowski i udział w spotkaniu z dyrektorem szkoły oraz pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 16 im. Janusza Korczaka.
  • Spotkanie z wychowawcą klasy w wyznaczonej sali lekcyjnej.

Ważne!
Ze względów bezpieczeństwa, uczniom klas 1 może towarzyszyć tylko jeden opiekun. Jest on zobowiązany do zakrywania ust i nosa i stosowania się do innych wymogów związanych ze stanem epidemii.

Plan spotkania klas 1

klasa godzina sala wychowawca
1a 9.00 57 Barbara Maruszczyk
1b 9.30 56 Klaudia Góra
1c 10.00 17 Sandra Urbaniak
1d 10.30 14 Luiza Rysz

KLASY CZWARTE – PRZEBIEG UROCZYSTOŚCI:

  • Spotkanie z wychowawcą klasy na boisku szkolnym przy ulicy Westerplatte 2a (wychowawcy będą mieli tabliczki z nazwą klasy).
  • Spotkanie z wychowawcą klasy w wyznaczonej sali lekcyjnej.

Ważne!
Ze względów bezpieczeństwa, uczniom klas 4  może towarzyszyć tylko jeden opiekun. Jest on zobowiązany do zakrywania ust i nosa i stosowania się do innych wymogów związanych ze stanem epidemii.

Plan spotkania klas 4

klasa godzina sala wychowawca
4a 9.00 2 Ewelina Lubosik
4b 9.00 3 Iwona Krauza-Wieczorek
4c 9.00 7 Bożena Obrzut-Makowicz

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO KLAS 2-3 W BUDYNKU PRZY ULICY KUKUŁCZEJ 4 I KLAS 5-8 W BUDYNKU PRZY ULICY WESTERPLATTE 2A.

  • Każdy wychowawca czeka na swoją klasę przed budynkiem szkoły.
  • Wychowawcy klas 1 – 4 mają dodatkową – dobrze widoczną – tabliczkę z nazwą klasy.
  • Wchodzenie do budynku szkoły odbywa się w kolejności alfabetycznej z zachowaniem bezpiecznej odległości.
klasa godzina miejsce wychowawca
2a 11.30 18 Agnieszka Grześkowiak
2b 11.30 17 Urszula Palka
2c 11.30 63 Anita Makosz
2d 11.30 24 Henryka Nocek
3a 11.00 14 Janina Stawicka
3b 11.00 24 Bożena Mondry
3c 11.00 53 Katarzyna Mokracka
3d 11.00 57 Magdalena Lipowska
5a 9.00 35 Danuta Osman
5b 9.00 4 Eliza Hendel
5c 9.00 36 Beata Bartocha
5d 9.00 6 Adam Jaśniok
6a 9.00 80 Lucyna Brzeziak
6b 9.00 39 Grażyna Kania
7a 9.30 40 Tomira Adamczyk
7b 9.30 41 Katarzyna Stawowska
7c 9.30 38 Aleksandra Klimek – Szejnoga
7d 9.30 81 Jolanta Wojciechowska
7e 9.30 83 Bożena Śmiłek
8a 9.30 8 Aleksandra Kochańska
8b 9.30 42 Małgorzata Kozera
8c 9.30 26 Mariusz Kucharczyk
8d 9.30 5 Joanna Kowalska
8e 9.30 34 Katarzyna Śliwińska

Zastrzega się możliwość zmiany w organizacji rozpoczęcia roku szkolnego w zależności od komunikatów i decyzji Ministerstwa Edukacji narodowej, GIS i SANEPID.

Kategoria: Aktualności

Skip to content