SPZ ·   KOMPAS ·   BLOG ·   (+48) 32 242 34 37
  KONTAKT ·   REJESTRACJA ·   POCZTA

Łatwe zwycięstwo chłopców

11 Mar · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

W czwartek (09.03) nasi chłopcy udali się na wyjazdowy mecz do Rybnika, by zmierzyć się z drużyną UKS ” Romi” Jastrzębie. Spotkanie rozpoczęło się bardzo skuteczną grą naszych chłopców zarówno w obronie jak i w ataku, co spowodowało, że w 10 minucie wygrywali oni z gospodarzami 9:2.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:16 dla Grunwaldu. Całe spotkanie odbywało się pod dyktando naszych „zielonych”. Dzięki temu szansę na grę dostali rezerwowi, którzy zdobyli swoje pierwsze gole w lidze. Skuteczne interwencje naszego bramkarza pozwoliły na przeprowadzenie szybkich kontrataków. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Grunwaldu 29:9.

SPR Grunwald : Brzozka Bartosz (2), Kamiński Łukasz (5), Kisiała Jakub, Ksiądz Seweryn, Podraza Paweł (4), Szewczyk Michał, Kwiatkowski Jakub (14), Hadam Jarosław (4), Wieszczyk Patryk, Wojtaszek Dawid, Wolnic Maksymilian, Wójcik Filip.

Trener: Anna Samol