Drodzy Rodzice!

Miło nam poinformować, że szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage, która od kilku lat prowadzi dla naszych uczniów i przedszkolaków dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, zaproponowała nam Program Partnerski, w ramach którego, nasza szkoła otrzymała:

• dostęp premium do platformy Eduelo dla wszystkich uczniów oraz nauczycieli
  • zestaw innowacyjnych materiałów metodycznych
  • Oprócz tego rodzice będą mogli wziąć udział w specjalnych, wychowawczo-psychologicznych webinariach prowadzonych przez szkołę Early Stage.

Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego dla naszych uczniów prowadzone są na terenie naszej szkoły w terminie dopasowanym do planu lekcji dziecka. Chęć zgłoszenia dziecka na zajęcia jest możliwy na stronie earlystage.pl/zapisy/ruda-slaska-2

Dlaczego zaufaliśmy właśnie Early Stage?

Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która działa od 1993 roku, ucząc dzieci i młodzież w wieku od 3 do 19 lat.

Obecnie w szkole uczy się 36 000 uczniów, w 500 szkołach w całej Polsce.

Zajęcia języka angielskiego prowadzone są w oparciu o autorskie podręczniki i materiały dydaktyczne oraz 10 supermocy, czyli metodę, która angażuje wyobraźnię, pamięć i zmysły, co pozwala na skuteczne przyswajanie wiedzy, w zgodzie z indywidualnym rozwojem dzieci.

Szkoła otrzymała liczne nagrody za innowacyjność w nauczaniu języka obcego (m.in. nagrodę European Language Label).

Więcej informacji o szkole Early Stage: https://earlystage.pl/

ZAPISY na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dostępne są na stronie: earlystage.pl/zapisy/ruda-slaska-2