TITLE

DESCRIPTION

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ŚWIETLICOWY „KARTKA WIELKANOCNA”

1. OPIS:

Zapraszamy wszystkich wychowanków świetlic szkół podstawowych miasta Ruda Śląska do udziału w konkursie plastycznym. Tematem konkursu jest kartka okolicznościowa z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie tradycji Świąt Wielkanocnych w postaci kartki świątecznej.

2. CELE KONKURSU:

• rozbudzenie zainteresowania pięknym zwyczajem obdarowywania się kartkami świątecznymi;
  • propagowanie obchodów Świąt Wielkanocnych;
  • rozwijanie wyobraźni oraz pobudzenie aktywności twórczej uczniów;
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej.

3. TECHNIKA WYKONANIA:

Do wykonania pracy można posłużyć się dowolną metodą lub techniką plastyczną w formie płaskiej. Praca powinna być wykonana indywidualnie. Do kartki nie wpisujemy życzeń, z każdej kategorii wiekowej można dostarczyć 3 prace.
Wszystkie dostarczone prace przechodzą na własność organizatora.

4. FORMAT PRACY: format A6 (wielkość pocztówki 10 x 15).

5. UCZESTNICY:

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci będących wychowankami świetlic szkół podstawowych na terenie miasta Ruda Śląska. Rozstrzygany będzie w dwóch kategoriach wiekowych:

• kategoria kl. I-III
  • kategoria kl. IV-VI

6. TERMIN:

Prace oddajemy do dnia 09.03.2016r. Miejsce: Świetlica Szkolna . Rozstrzygniecie konkursu 14.03.2016r. Laureaci zostaną poinformowani mailowo lub telefonicznie, nagrody zostaną dostarczone do szkół.

7. OPIS PRAC:

Do każdej pracy należy dołączyć osobno karteczkę z:

• imię i nazwisko wykonawcy;
  • wiek i klasa;
  • imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego została wykonana praca;
  • nazwa i adres placówki, adres mailowy i numer telefonu.

8. Organizatorzy konkursu: Świetlica Szkolna przy SP nr 24 w Rudzie Śląskiej: Joanna Szołtysek, Marzanna Pawłowska, Adrianna Sobanek – Kopyciok

Listopad 2020