Pasowanie uczniów klas pierwszych na Sportowca Szkoły Podstawowej nr 16

19 maj · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

W dniu 28 kwietnia 2022 roku odbyło się sportowe pasowanie uczniów klas pierwszych na Sportowca Szkoły Podstawowej nr 16. To ważne wydarzenie zostało uświetnione obecnością p. vice dyrektor Aleksandry Kaput i przeprowadzone w formie turnieju gier i zabaw. Pierwszaki zagościły wraz ze swoimi wychowawcami na sali gimnastycznej szkoły przy ul. Westerplatte. Na starcie zameldowały się wszystkie klasy pierwsze. Były różne konkurencje zręcznościowe, szybkościowe a nawet polonistyczne i matematyczne. Nasi mali sportowcy musieli wykazać się jednocześnie sprawnością jak i wiedzą. Już wiemy, że poradzili sobie wspaniale! Atmosfera była również niesamowita. Był doping, okrzyki zagrzewające do sportowej walki, brawa a nawet „cheerleaderki” z klas starszych. Zabawa była przednia!!!

Zapraszamy do oglądania i powspominania 😉

Eliza Hendel