Piosenka jest dobra na wszystko

23 gru · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

30 listopada 2021 r. przyznano nagrody w I Regionalnym Konkursie Pieśni Autorskiej „Piosenka jest dobra na wszystko”. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 21 w Chorzowie. Ze względu na pandemię Covid-19 konkurs odbył się w nieco zmienionej formule. Uczestnicy zamiast zaśpiewać „na żywo” musieli nagrać swoją piosenkę i filmik przesłać organizatorom konkursu. Na tej bazie komisja pracowała i oceniała młodych wokalistów. Z ogromną przyjemnością przekazujemy wiadomość, że dwie uczennice naszej szkoły zostały w tym konkursie dostrzeżone i nagrodzone. Hania Barszcz z klasy 4a za swoją piosenkę „Recepta dla świata” otrzymała III miejsce, a Julia Szala z klasy 5b „Piosenką o Rudej Nucie” wyśpiewała Wyróżnienie. Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów muzycznych.

Lucyna Brzeziak