SPZ ·   KOMPAS ·   BLOG ·   (+48) 32 242 34 37
  KONTAKT ·   REJESTRACJA ·   POCZTA

TITLE

DESCRIPTION

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Miejskie zawody sportowe – Liga Lekkoatletyczna,
która odbyła się na obiektach sportowych przy SPS 15 w Halembie.

  • BRACKA Wiktoria zdobyła II m w biegu na 300m,
  • WIDOK Dominika zdobyła III m w skoku w dal dziewcząt,

Krzysztof Krzeszowski z klasy IV c zdobył wyróżnienie w Wielkim Teście z Języka Angielskiego.

Wiktor Kijek z kl. 6a zajął 1 miejsce w konkursie plastycznym w ramach XIX Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej GLORIA DEI pod hasłem „Rodzina otwarta na Boga”.

Wiktor Kijek z klasy VI a zajął I miejsce w konkursie plastycznym ”Rodzina otwarta na Boga” w ramach Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej.

Natalia Szymeczko z klasy III a zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. ”Jesienny spacer”

Magdalena Wieczorek z kl. 5b zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej pn. „Co w trawie piszczy”.

Wiktor Kijek klasa 6a
Osiągnięcia sportowe w I semestrze roku szkolnego 2014/2015:

  • I miejsce w konkurencji 100m stylem dowolnym, Mityng Pływacki 2014 -Rybnik,25.10.2014r.
  • I miejsce w konkurencji 100m stylem motylkowym, Mityng Pływacki 2014 -Rybnik,25.10.2014r.
  • I miejsce w konkurencji 50m stylem motylkowym, Mityng Pływacki 2014 -Rybnik,25.10.2014r.
  • II miejsce w konkurencji 100m stylem zmiennym, Mityng Pływacki 2014 -Rybnik,25.10.2014r.
  • II miejsce w zawodach pływackich Liga Klubów Śląskich w konkurencji 100m motylkowy, Radlin,29.10.2014r.
  • I miejsce w XV Otwartych Mistrzostwach Rudy Śląskiej w Pływaniu, Ruda Śląska, 8.11.2014r.
  • II miejsce w zawodach pływackich Liga Klubów Śląskich w konkurencji 100m dowolny, Radlin,14.11.2014r.
  • II miejsce w zawodach pływackich Liga Klubów Śląskich w konkurencji 200m zmienny, Radlin,14.11.2014r.
  • I miejsce w 3 Zawodach Pływackich o Ciupagę Ondraszka w konkurencji 50m stylem dowolnym, Bielsko- Biała, 22.11.2014r.
  • II miejsce w 3 Zawodach Pływackich o Ciupagę Ondraszka w konkurencji 50m stylem motylkowym, Bielsko- Biała, 22.11.2014r.
  • I miejsce w zawodach pływackich Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej w konkurencji 200m stylem zmiennym, Radlin, 28.11.2014r.
  • I miejsce w mitingu pływackim „Sobota w Cieszynie” 200m stylem dowolnym, Cieszyn , 29.11.2014r.
  • II miejsce w mitingu pływackim „Sobota w Cieszynie” 100m stylem zmiennym, Cieszyn, 29.11.2014r
  • I miejsce w zawodach pływackich MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w konkurencji 200m dowolny, Radlin,11 grudnia 2014r.
  • I miejsce w zawodach pływackich MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w konkurencji 200m zmienny, Radlin,12 grudnia 2014r.
  • II miejsce w zawodach pływackich MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w konkurencji 100m motylkowy, Radlin,12 grudnia 2014r.
  • II miejsce w zawodach pływackich MISTRZOSTWA ŚLĄSKA w konkurencji 100m dowolny, Radlin,12 grudnia 2014r.

Julia Jakimowicz – klasa 6a:

  • 11 października 2014 zdobyła drugie miejsce w mistrzostwach Polski amatorów Family Cup 2014 (sprint w stylu dowolnym)
  • 8 listopada 2014 drugie miejsce w otwartych mistrzostwach Rudy Śląskiej (styl klasyczny)
  • 24 listopada 2014 czwarte miejsce w mistrzostwach Bytomia w wieloboju (trzecie w stylu klasycznym, czwarte w stylu dowolnym)
  • 7 grudnia 2014 trzecie miejsce w zabrzańskim mityngu pływackim (styl klasyczny)
  • 11-12 grudnia 2014 drugie (styl zmienny) i trzecie (styl dowolny) miejsce w sztafecie w mistrzostwach Śląska

Dawid Szymański:

  • III miejsce w kategorii KUMITE DZIECI LEKKI KONTAKT- Jastrzębie Zdrój 29.11.14.
  • I miejsce w konkurencji KATA rocznik 2002-2003- 06.12.14. Ruda Śląska
  • I miejsce w XV Amatorskich Mistrzostwach Rudy Śląskiej w pływaniu – 09.11.14.

Anna Grygar – klasa 5b:

  • III miejsce w Miejskim Konkursie na projekt pracy promującej „Bezpieczny Internet”.

Paweł Dudziak z klasy 3c

  • V miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „Mistrz tabliczki mnożenia”.

Agata Sobota z klasy 4a

  • III miejsce w IX edycji konkursu „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna” organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Rudzie Śląskiej.

Marek Wróbel z klasy 4c

  • zdobył wyróżnienie w IX edycji konkursu „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna” organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Rudzie Śląskiej.

Natalia Szymeczko z klasy 3a

  • zajęła II miejsce w powiecie, a XI miejsce w regionie w konkursie języka angielskiego FOX.

Dawid Prokop z klasy 5b

  • zajął IV miejsce w powiecie, a XX miejsce w regionie w konkursie języka angielskiego FOX.

Maciej Jabłoński z klasy 3a

  • zwycięzcą w dyktandzie zorganizowanym przez Helen Doron. Nagrodą jest dowolny tygodniowy turnus półkolonii letnich lub zimowych.

Paweł Szołtysik z klasy 3b

  • został zwycięzcą etapu okręgowego konkursu „Szkoła marzeń” w kategorii prac literackich. Nagrodą jest wyjazd autora pracy do Senatu RP ufundowany przez Senatora RP, Pana Leszka Piechotę.

Oliwia Borowska i Piotr Szwach z kl. 2b

  • zajęli  I miejsce w kategorii duet kl. I-III w XIII Rudzkim Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej.

Zespół wokalny klas I-III pod kierunkiem p. Patrycji Stopki

  • zdobył wyróżnienie w kategorii zespoły kl. I-III w XIII Rudzkim Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej.

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

  • Paweł Dudziak (kl. 3c) – wyróżnienie, 68 miejsce w regionie, 5 miejsce w mieście,
  • Wiktoria Leśnik (kl. 3c) – wyróżnienie, 78 miejsce w regionie, 6 miejsce w mieście,
  • Dawid Prokop (kl. 5b) – wyróżnienie, 114 miejsce w regionie, 5 miejsce w mieście,
  • Jakub Orszulka (kl. 6b) – wyróżnienie, 59 miejsce w regionie, 4 miejsce w mieście.

XXVII Lekkoatletyczne Igrzyska Sportowe Szkół Podstawowych

  • Wiktoria Bracka z kl. 6a zajęła II miejsce w XXVII Lekkoatletycznych Igrzyskach Sportowych Szkół Podstawowych – bieg na 300m klas VI
  • Alicja Chołuj z kl. 6a zajęła III miejsce w XXVII Lekkoatletycznych Igrzyskach Sportowych Szkół Podstawowych – bieg na 300m klas VI
  • Julia Melecka z kl. 4a zajęła I miejsce w w XXVII Lekkoatletycznych Igrzyskach Sportowych Szkół Podstawowych – bieg na 150m klas IV

I Puchar Śląska Młodzieży i Dzieci Karate Kyokushin

  • Szymański Dawid I miejsce w konkurencji Kumite Semi Kontakt rocznik 2002-2003 I Puchar Śląska Młodzieży i Dzieci Karate Kyokushin (17.05.15.)
  • Szymański Dawid II miejsce w konkurencji Kata rocznik 2002-2003  I Puchar Śląska Młodzieży i Dzieci Karate Kyokushin (17.05.15.)

Ogólnopolski Maraton BIKE

  • Krzysztof Krzeszowski z kl. 4c zajął XI miejsce w Ogólnopolskim Maratonie BIKE  w Wiśle.

Drużynowe Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

  • Wiktor Kijek – I miejsce w Drużynowych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików na dystansie 100m klasyczny, Kraków, 20-21 czerwca 2015r.
  • Wiktor Kijek – II miejsce w Drużynowych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików na dystansie 100m motylkowy, Kraków, 20-21 czerwca 2015r.
  • Wiktor Kijek – II miejsce w Drużynowych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików na dystansie 200m zmienny, Kraków, 20-21 czerwca 2015r.
  • Wiktor Kijek – II miejsce w Drużynowych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików na dystansie 100m dowolny, Kraków, 20-21 czerwca 2015r.

Ogólnopolski konkurs plastyczny  Mój Przyjaciel doktor clown”

  • Nikola Włodarczyk z klasy 3c zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym ” Mój Przyjaciel doktor clown” zorganizowanym przez Fundację „Dr Clown” z siedzibą w Warszawie.

Międzyszkolny  konkurs małolatów „Pstryczek elektryczek”

  • N.Krybus z 3c, P.Dudziak z 3c, P.Wodarski z 3b, M.Simon z 3a zdobyli 2 miejsce w 10 międzyszkolnym  konkursie małolatów „Pstryczek elektryczek” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 7 im. M.Kopernika w Rudzie Śląskiej.
Listopad 2020
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Skip to content