SPZ ·   KOMPAS ·   BLOG ·   (+48) 32 242 34 37
  KONTAKT ·   REJESTRACJA ·   POCZTA

TITLE

DESCRIPTION

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Zuzanna Gołębiowska z kl. 2b zajęła I miejsce w konkursie plastycznym w ramach XX Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej.

HAŁYS DOMINIK klasa 2d zajął III miejsce w miejskim konkursie „Śląska szopka bożonarodzeniowa”
LASEK OSKAR klasa 3c otrzymał wyróżnienie w miejskim konkursie „Śląska szopka bożonarodzeniowa”

Anna Grygar z kl. 6b zajęła I miejsce w miejskim konkursie na projekt pracy promującej „Bezpieczny internet”.

Wojciech Koperski z klasy 3b zajął I miejsce w Mistrzostwach Rudy Ślaskiej w Szachach Chłopców Szkół Podstawowych

Szkoła Podstawowa nr 16 zajęła I miejsce w Mistrzostwach Rudy Ślaskiej w Szachach Chłopców Szkół Podstawowych – klasyfikacja drużynowa

Wiktoria Dziurska z kl. 3b uzyskała tytuł Mistrza Ortografii w Miejskim Konkursie Ortograficznym uczniów klas 3.

Anna Grygar z kl. 6b zajęła III miejsce w X edycji Miejskiego Konkursu „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna” w kategorii klas IV – VI.

Oskar Kilka z kl. 1a zdobył wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie świetlicowym „Kartka wielkanocna” w kategorii klas I – III

Oliwia Borowska z kl. 3b zajęła II m. w powiecie i XX m. w regionie katowickim w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX.

Dawid Prokop z kl. 6b zajął II m. w powiecie i IX m. w regionie katowickim w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX.

Mateusz Gburczyk z kl. 1e zdobył III miejsce  w kategorii klas I- III w II Miejskim Konkursie Plastycznym Świetlic Szkolnych „Wiosenne klimaty … ptaki cudaki”.

Roksana Kulig z kl. 3b zdobyła wyróżnienie w kategorii klas I- III w II Miejskim Konkursie Plastycznym Świetlic Szkolnych „Wiosenne klimaty … ptaki cudaki”.

Oskar Ziomek z kl. 1a zdobył wyróżnienie w kategorii klas I- III w II Miejskim Konkursie Plastycznym Świetlic Szkolnych „Wiosenne klimaty … ptaki cudaki”.

Kinga Kuberek, Ania Grygar i Dawid Prokop (klasa 6b) pod kierunkiem p. AleksandrySzojdy zdobyli I miejsce w międzyszkolnym drużynowym konkursie „Na szlaku Unii Europejskiej”.

Aleksander Smagacz (5a), Julia Melecka (5a), Krzysztof Krzeszowski (5c) i  Kinga Kuberek (6b), która w finale zastąpiła Olka, pod kierunkiem p. Aleksandry Szojdy, zajęli IV miejsce w miejskim  konkursie wiedzy o Rudzie Śląskiej organizowanym przez Muzeum Miejskie w Rudzie Śląskiej.

Paweł Szołtysik z kl. III b  zdobył wyróżnienie, 62 miejsce w regionie, 13 miejsce w mieście w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Natalia Szczygielska  z kl. VI b zdobyła  wyróżnienie, 43 miejsce w regionie, 3 miejsce w mieście w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Dawid Prokop z  kl. VI b zdobył wyróżnienie, 55 miejsce w regionie, 4 miejsce w mieście w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Anna Grygar z kl. VI b zdobyła wyróżnienie, 68 miejsce w regionie, 6 miejsce w mieście w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Zespół wokalny z klasy 6b pod kierunkiem p. Anny Szymańskiej zajął II miejsce w kategorii klasy IV – VI w XIV Rudzkim Konkursie Poezji i Piosenki Obcojęzycznej

Julia Kisiel (3a), Natalie Pietraschek (3a) oraz Wiktoria Dziurka (3c)  pod kierunkiem p. Bożeny Mondry zdobyły I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym „Znawca Przyrody”

Anna Grygar i Natalia Szczygielska z kl. 6b zajęły I miejsce w V Drużynowym Konkursie Wiedzy Matematyczno – Przyrodniczej

Gierszner Wiktor – I miejsce w XXVIII Sportowych Igrzyskach Lekkoatletycznych w konkurencji rzut piłeczką palantową chłopców klas V

Aleksander Smagacz z kl. 5a zajął miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej w Szachach Chłopców Szkół Podstawowych

Aleksander Smagacz z kl. 5a zajął III miejsce w klasyfikacji do lat 12 w Festiwalu Szachowych „Rudzka Wiosna 2016” w Szachach Szybkich

Aleksander Smagacz z kl. 5a zajął I miejsce w Otwartym Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej nr 23

Emilia Knapik klasa IIc – I miejsce w konkursie KATA w kategorii 8-10lat ,III miejsce w konkursie KUMITE SEMI KONTAKT w kategorii 8-10 lat

Grudzień 2020
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Skip to content