5 gru · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

25 listopada obchodziliśmy po raz kolejny w naszej szkole ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Z tej okazji uczniowie klas pierwszych odwiedzili bibliotekę  szkolną, gdzie odbyły się przygotowane dla nich zajęcia edukacyjne. Pierwszaki poznały historię pluszowego misia oraz postacie najsłynniejszych misiów z bajek, filmów i opowiadań książkowych. Zajęcia zakończyły się wykonaniem wspólnej pracy plastycznej przedstawiającej portret misia.

Uczniowie klas 1-3 wzięli również udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez bibliotekę pt. NAJPIĘKNIEJSZY PORTRET MISIA. Wsród 35  zgłoszonych prac 13 zostało wyróżnionych nagrodą książkową, a 22 otrzymały nagrodę pocieszenia.

Pokonkursową wystawę nagrodzonych prac można oglądać do 9 grudnia przed biblioteką szkolną.