SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE ·   KOMPAS ·   BLOG ·   (+48) 32 242 34 37

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

24 Cze · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

W dniu 19 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Wszyscy zebrali się na szkolnym podwórku, by odświętnie zakończyć okres nauki. Podczas uroczystości pani dyrektor Anna Sekta w sposób szczególny podziękowała naszej szkolnej pedagog i logopedzie pani Ewie Matei, która po wielu latach pracy odeszła na zasłużoną emeryturę. Nie zabrakło również podziękowań wychowawców klas trzecich dla najbardziej zaangażowanych w życie szkoły rodziców.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna zaprezentowana przez uczniów klas pierwszych, którzy wprowadzili nas w wesołą atmosferę i taneczny klimat, tym samym przypominając wszystkim, że zaczyna się bardzo miły, beztroski, przez wszystkich długo oczekiwany czas WAKACJI!

Wszystkim naszym uczniom życzymy słonecznych, udanych, pełnych przygód, bezpiecznych wakacji, tak aby we wrześniu wrócili do szkoły z zapałem i energią na cały rok.