TITLE

DESCRIPTION

Wyjście do fitness klubu „Studio Energia”

4 lutego 2016 roku w ramach zajęć wychowania fizycznego poza szkołą uczniowie klasy VI a tym razem odwiedzili fitness klub „Studio Energia”. Zajęcia podzielone były na dwie części: jedna odbyła się na siłowni a druga w salce fitness. Zarówno obie lekcje były bardzo intensywne i wymagały od uczniów dużego zaangażowania i samozaparcia. Uczniowie mieli okazję wykonywać zadania ruchowe pod okiem profesjonalnych trenerów z wykorzystaniem przyborów i przyrządów zamieszczonych na siłowni i w sali do fitnessu. Ponadto uczniowie spróbowali także swoich sił na różnego rodzaju bieżniach.

Wizyta w fitness klubie miała na celu propagowania szeroko pojętej aktywności ruchowej oraz ukazanie uczniom, że może to być ciekawa forma aktywnego spędzania czasu wolnego. Sądząc po zadowoleniu uczniów można stwierdzić, że zadanie to zostało wykonane.

Oto kilka zdjęć z tego przedsięwzięcia.