SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE ·   KOMPAS ·   BLOG ·   (+48) 32 242 34 37

Wykaz adresów mailowych kadry pedagogicznej

16 Mar · WebCUBE.pl · Brak komentarzy

Wykaz adresów mailowych kadry pedagogicznej.

Nazwisko Imię Email Address 
Adamczyk Tomira tomira.adamczyk@korjan.edu.pl
Bartocha Beata beata.bartocha@korjan.edu.pl
Brzeziak Lucyna lucyna.brzeziak@korjan.edu.pl
Brzozowska Magdalena magdalena.brzozowska@korjan.edu.pl
Dafner Ewa ewa.dafner@korjan.edu.pl
Ficek Renata renata.ficek@korjan.edu.pl
Florczyk Rafał rafal.florczyk@korjan.edu.pl
Glowacka Maria maria.glowacka@korjan.edu.pl
Gora Klaudia klaudia.gora@korjan.edu.pl
Górnik Martyna martyna.gornik@korjan.edu.pl
Grzeskowiak Agnieszka agnieszka.grzeskowiak@korjan.edu.pl
Hendel Eliza eliza.hendel@korjan.edu.pl
Janczuk Jolanta jolanta.janczuk@korjan.edu.pl
Jarmark Aneta aneta.jarmark@korjan.edu.pl
Jasniok Adam adam.jasniok@korjan.edu.pl
Kampa Joanna joanna.kampa@korjan.edu.pl
Kania Grażyna grazyna.kania@korjan.edu.pl
Kaput Aleksandra aleksandra.kaput@korjan.edu.pl
Karkuzewicz Aleksandra aleksandra.karkuzewicz@korjan.edu.pl
Klama Agnieszka agnieszka.klama@korjan.edu.pl
Klimek Katarzyna katarzyna.klimek@korjan.edu.pl
Klimek-Szejnoga Aleksandra aleksandra.klimek-szejnoga@korjan.edu.pl
Kochanska Aleksandra aleksandra.kochanska@korjan.edu.pl
Kolonko Beata beata.kolonko@korjan.edu.pl
Kopanska Irena irena.kopanska@korjan.edu.pl
Kowalik Anna anna.kowalik@korjan.edu.pl
Kowalska Joanna joanna.kowalska@korjan.edu.pl
Kozera Małgorzata malgorzata.kozera@korjan.edu.pl
Krauza-Wieczorek Iwona iwona.krauza-wieczorek@korjan.edu.pl
Krawczyk Bożena bozena.krawczyk@korjan.edu.pl
Krzyzanowska Kamila kamila.krzyzanowska@korjan.edu.pl
Kucharczyk Mariusz mariusz.kucharczyk@korjan.edu.pl
Kwak Agnieszka agnieszka.kwak@korjan.edu.pl
Lipowska Magdalena magdalena.lipowska@korjan.edu.pl
Makosz Anita anita.makosz@korjan.edu.pl
Maruszczyk Barbara barbara.maruszczyk@korjan.edu.pl
Mokracka Katarzyna katarzyna.mokracka@korjan.edu.pl
Mondry Bożena bozena.mondry@korjan.edu.pl
Nocek Henryka henryka.nocek@korjan.edu.pl
Obrycka Karolina karolina.obrycka@korjan.edu.pl
Obrzut–Makowicz Bożena bozena.obrzut-makowicz@korjan.edu.pl
Osman Danuta danuta.osman@korjan.edu.pl
Poniatowska-Janik Ewa ewa.poniatowska-janik@korjan.edu.pl
Pyrdoł Magdalena magdalena.pyrdol@korjan.edu.pl
Regiec Irena irena.regiec@korjan.edu.pl
Rysz Luiza luiza.rysz@korjan.edu.pl
Sabuda Marek marek.sabuda@korjan.edu.pl
Samol Anna anna.samol@korjan.edu.pl
Sekta Anna anna.sekta@korjan.edu.pl
Stanek Katarzyna katarzyna.stanek@korjan.edu.pl
Stawicka Janina janina.stawicka@korjan.edu.pl
Stawowska Katarzyna katarzyna.stawowska@korjan.edu.pl
Szarla Bożena bozena.szarla@korjan.edu.pl
Szojda Aleksandra aleksandra.szojda@korjan.edu.pl
Śliwińska Katarzyna katarzyna.sliwinska@korjan.edu.pl
Śmiłek Bożena bozena.smilek@korjan.edu.pl
Świstowska Joanna joanna.swistowska@korjan.edu.pl
Wojciechowska Jolanta jolanta.wojciechowska@korjan.edu.pl
Wojtala Bogumiła bogumila.wojtala@korjan.edu.pl
Woźniczka Karina karina.wozniczka@korjan.edu.pl
Zyśk Regina regina.zysk@korjan.edu.pl

Autor wpisu: Anna Sekta

Kategoria: Aktualności

Lipiec 2020
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 16 w Rudzie Śląskiej
Sekretariat

ul. Kukułcza 4
41-710 Ruda Śląska

Tel/Fax: 32 242 34 37

Sekretariat szkoły
Czynny od poniedziałku do piątku
w godz. od 7.30 – do 15.30

Skip to content