TITLE

DESCRIPTION

ZAJĘCIA FITNESS W „STUDIO ENERGIA”

14 listopada 2014 roku uczniowie klasy 6c wzięli udział w ciekawej lekcji WF poza szkołą. Owe zajęcia odbyły się w klubie fitness ” Studio Energia”.  Klasa  została podzielona na dwie grupy. Jedna z grup ćwiczyła na siłowni,a  druga na sali do ćwiczeń grupowych pod okiem profesjonalnych instruktorów. Podczas zajęć na siłowni uczniowie skorzystali z możliwych dla nich urządzeń pracując nad większymi grupami mięśniowymi.  Z kolei druga grupa odbyła zajęcia na sali do ćwiczeń z piłkami, ciężarkami i gumami. Zarówno grupa pierwsza i druga zaliczyła zajęcia na siłowni i sali. Oprócz ćwiczeń na siłowni uczniowie skorzystali z rowerków i bieżni.

Ćwiczeniom towarzyszyła miła atmosfera i ogromne zaangażowanie uczniów. Z uśmiechem na twarzy wyciskali z siebie „siódme poty”. Uczniowie wykazali bardzo duże zainteresowanie  takim rodzajem zajęć. Nie przeraziła ich duża intensywność, co wpłynęło dodatkowo na atrakcyjność zajęć. W  ocenie uczniów lekcja ta należała do bardzo udanych i  z pewnością na długo zapadnie w ich pamięci. Najlepiej i najtrafniej o zajęciach w fitness klubie mówi wierszyk zamieszczony poniżej.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

FITNESSOWY SZAŁ CIAŁ!

Ręce w bok, mały skok!
Dwa obroty, trzy przewroty!
W towarzystwie całej klasy –
uprawiamy wygibasy!
Asystuje nam muzyka,
każdy tutaj nieźle fika!
Na siłowni szalejemy –
mięśnie swoje budujemy!
Tłuszczyk chcemy zgubić z brzucha!
Nie uświadczysz tu leniucha!
Dziś ćwiczymy w fitness klubie!
Ty – to lubisz! Ja – to lubię!
Koleżanko i Kolego:
Zrób dla siebie coś zdrowego!
Czas odwiedzić takie miejsce!
I nie marudź: Mi się nie chce!

Grudzień 2020